Елена Исмайлова

як перекладається на українську мову how many guys did you kick in the balls and why?

Александр Гордеев

Як мнiго парнiв ти бив по яйцям та дл'я чого?

Николай Корняев

скільки хлопців ти ударів по яйцях і чому?

Алексей Парамонов

Мар'яна, а гугл зачем придуман? Я подразумеваю переводчик: [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
После гугла я немного подправил и получилось:
"Навіщо ти бив хлопців по яйцях і скільки їх було? "

Видите, Мар'яна все просто. Только не спрашивайте меня "сколько" относится к существительному хлопцы или яйца...

Наталия Кадоркина

well you know a lot of guys but i don,t know why

Андрей Новиков

коклюшечное кружево