Евгений Туман

що таке " нацизм"??? будь ласка підскажіть)))

Ольга

як цього можна не знати?
Національний соціалізм, або ж Націонал-соціалізм (нім. Nationalsozialismus, скорочено нацизм) — політична ідеологія, яка була економічною і політичною доктриною Німеччини (у часи Третього рейху) . Термін вживався для позначення політичних течій також і в інших країнах, наприклад, в СРСР, де, по відношенню до встановленого у 1920-ті роки політичного режиму, також вживався термін «режим націонал-соціалізму» [1].
На думку багатьох політичних пропагандистів має багато спільного із фашизмом, і комуністами, зазвичай, класифікується як один з його різновидів. Термін «фашизм» використовується для позначення широкого спектру політичних рухів, що існували в різних країнах, тоді як термін «націонал-соціалізм» застосовують найчастіше у зв'язку з нацистською партією та Третім рейхом.

Иван Петухов

Нацизм это символика немецких солдат сс или вермохта со 2 мировой на данный момент это люди подражают им и против ветераном что они сдохли

Юля Завьялова

это, сестра моя, вид социальной ориентации на достижение благ во имя угнетения низших. Это правильно и в настоящий момент времени осуществляется.