Виолетта Молодцова

Підскажіть що за фільм?

Сам вільм длизько 90-х. Сюжет фільму: Чоловік з собакою були вірними друзями, але (якимось чином) цього чоловіка вбивають. Собака протягом фільму вистежує і вбиває. (Якщо невідома назва то хоч пригадайте імена і.т. п.)

Ви
Виталий

не верю, что ты не знаешь русский язык, просто не верю)))

Дмитрий

Вовка, поверь мне. в Украине много, особенно молодых людей не знают русский. и это нормально

Алексей Кочетков

Как хорошо, что в Китае есть контроль доступа к некоторым сайтам и к этому в частnоsтi !