Татьяна Левинская

Підскажіть будь ласка програму для обертання відео...

Потрібно обернути відео, підскажіть будь ласка де можна скачати таку програму

Игорь Балицкий

Я не очень хорошо понимаю украинский язык. Если речь идет о конвертации видео, то попробуй программу [ссылка заблокирована по решению администрации проекта] (фабрика форматов).

Сергей Романченко

без перекодування - VLC player
з перекодуванням - VirtualDub
І будь ласка, пишіть на цьому сайті по-російськи, інакше тухлими яйцями закидають)))

Олеся Оборотова

any video converter такж файна, але чи то платна, чи то демо-версія

Шариков

Ты чё-националист-русский тебе в западло?