Виталий Петренко

Як легко і швидко вивчити слова з англійської мови на завтра дуже треба бо не здам залік???

Багато слів приблизно 200-250)))

Ольга Сенниковская

На пальцях напиши 😉

Валерий Новиков

Перед смертью не надышешься ((
К сожалению выучить английские слова за вечер, не реально (( ну разве что вы учитесь в 9 классе, а зачет по теме 3 класса, тогда возможно а так (((

Сергей Кузнецов

Можете звернутись до спеціалістів у школу англійської мови - http://americanenglish.ua/ua/shkoly/shkola-u-lvovi