Валентинка

поясніть подібності і розбіжності явищ культура мови і чуття мови

Галия Туктарова

культура це напевне як правильн1сть, тобто, наприклад, без мат1в, а чуття це те як ми чуэмо 1 розум1эмо, часом нав1ть граматично зовс1м неправильно

Кристина

Навіщо тобі чуття мови, якщо ти не маєш почуття такту не запитувати українською мовою на російськомовному сайті?