Ольга

Національна мова? це

1 державна мова, офіційна мова, мова національних меншин, мова національностей
2 регіональні мови, нетериторіальні мови, літературна мова, національний фольклор
3 сукупність усіх територіальних діалектів, соціальні жаргони, національний фольклор і літературна мова як вища форма національної мови, що об'єднує народ (або народи) у націю

Сергей Дорофеев

Національна мова — мова соціально-історичної спільноти людей, спільна мова нації, котра разом з іншими ознаками (спільність території, культури, економічного життя та ін. ) характеризує конкретну націю. Національна мова виявляє постійну тенденцію до єдності й обов'язково має літературну форму існування.