1 1

національно визвольнв війна це

D M G

Національно-визвольна війна - це війна якогось народу за своє визволення від поневолення іншим народом з наступним отриманням національної незалежності.
Як що конкретно і стосовно українського народу - це національно-визвольна війна першої половини 17 ст. під керівництвом Богдана Хмельницького проти пригноблення Річчю Посполитою