Тата

Діапазон стійкості - це...?

А. Кількісні значення абіатичного фактору, за межами якого організм гине.
Б. Найбільш сприятливі стабільні умови навколишнього середовищя.

В. Період розвидку живого організму з найбільшою продуктивністю.

Г. Період розвидку живого організму з найбільшою репродуктивністю.

Ал
Александр

Д. Это не хитрая проварка объемами, особей человеческого рода на мужской пол...