Юля Чагина

Поясніть, чому ядро – це система збереження і відтворення спадкової інформації.

Роман Петухов

Бо ЯДРО містить хромосоми; хромосоми - ДНК (дезоксирибонуклеинова кислота) ; ділянка молекули ДНК (ГЕН) кодує білок, а білок кодує ознаку (спадкову ознаку організму) . (ЯДРО - ДНК - ГЕН - БІЛОК - ОЗНАКА) Таким чином ядро (ДНК) сберігає і відтворює спадкову інформацію під час розмноження. (Це проста (стара версія) . А зараз вважають, що одну ознаку можуть кодувати декілька білків, або один білок впливає на декілька ознак)

Nyuta Severinova

Шо, пояснять зараз на мове-нэньке?