Алмаз Фархутдинов

Друзья, напишите плз на англ. языке...

"Какие будут варианты решения вопроса"
"Пожалуйста напишите Вашу фамилию (или организацию), номер телефона и ваш адрес.

Галина Жабина

"What are the options for solving the problem"
"Please write Your name(or an organization),phone number and your address.

Степан

what kind of variants of decising your guation; Von Kaltenbrunner Walter der frei maller

Пл
Плохой

What are the ways to solve the task?
Please, write down your surname (and a company), telephone and the address.

Ан
Анюта

what are the solutions to the problem