Ан
Антон

Англ. мова, англ. язык

Ось зібрався вивчити англійську мову не так щоб відразу володіти вільно а поступово. Не знуля бо щось знаю. Можу перекласти, прочитати, але граматика майже на нулю. Зайшов на різні сайти з граматикою де все дуже важко зрозуміти
І ось з’явилася тривіальна ідея. А як ми вчили українську (Російську) в школі? Ми читали спочатку легенькі твори та казки поступово переходячи до високих матерій. І я подумав: а чому б так не вчити англійську? Знайти десь програму з література англійської школи
Ось питання де знайти програму яка хоча б трішки нагадувалаб систему освіти в Англії чи США ?

Павел Габур

такие программы можно найти либо на сайтах министерства образования Великобритании и Америки, либо на сайтах школ.