Михаил Якунин

Как перевести на англ. язык

Помогите, пожалуйста, грамотно перевести на англ. язык:

1) Учитывайте риски при занятии спортом 2)Кнопка экстренного выключения джакузи 3)Спасибо, что не приносите с собой еду и напитки на территорию бассейна.

Душа Мега

1. While engaging in sport activities please consider the associated risks
2. Jacuzzi emergency stop button
3. Thank you for keeping the pool area free of food and beverages.

Николай Чернов

1) consider the risk in sporting activities 2) the emergency stop button jacuzzi 3) Thank you for not to bring food and drinks on the pool area.

Черная Волчица

1.Consider risks at playing sports.
2.The button of emergency deenergizing of a jacuzzi.
3.Thanks that do not bring with itself meal and drinks on pool territory.

Владислав Трофимов

When doing any sports keep in mind possible risks.

Татьяна Ким

Let's get out here, guys.
They fucked our own mind.