Ел
Елена

порадьте як мені бути

Дівчата порадьте як мені бути... .
Мені подобається один хлопець, ми з ним одноклассники. В нас була спільна поїдка в гори там ми трохи випили і там він мені запропонував переспати з ним. Я йому відказала і він на мене образився. На другий день він так зі мною розмовляв як буто нічого не було!!!! Чесно говорячи ми з ним не були чужі люди, на різних вечірок ми з мин часто цілувалися, а на другий день він так само себе поводив!!!! Він мені дуже подобається!!!! Порадьте що мені робити? ? Як себе з ним поводити? ? Забути його чи ні????

Hадежда Рысенкова

Забудь! Судячи з його поведінки він нічого серйозного не хоче. Тобі подобається бути дівчинкою на один вечір? Не потрібно воно тобі!!! Я б більше уваги на нього не звертала. Багато хороших хлопців 😉 Удачі!!