Игорь Игорь

Порадьте як підштовхнути його до рішучих дій?

Доброї ночі) Ми з хлопцем почали зустрічатись зовсім недавно. мені 20 йому 26.Спілкувались по телефону, зустрілися лише 3 рази, так як живемо в різних містах. Ми зрозуміли що в нас багато спільного, і наші плани на майбутнє співпадають, коли я говорила з ним, чи переписувалась то відчувала себе найщасливішою дівчиною на землі, мені подобалось у ньому все, навіть ріст, хоча я мріяла завжди про високого хлопця, а цей лише на кілька см вищий за мене. Все йшло своїм шляхом, але одного разу ми чомусь заговорили про родичів, найгірше те що після цієї розмови ми дійшли висновку, що маємо спільних родичів і самі ми є чотирьохюрідні брат і сестра. Потім ми це перевірили і мої батьки це підтвердили. Мої батьки не проти, а його навіть незнають про мене. Він чомусь навіть не захотів їх запитувати про це. все це було при останній нашій зустрічі, далі ми планували поїхати разом на цілий день відпочити, але хлопець пройнявся цією проблемою дуже сильно і ми не змогли більше зустрітися. Зараз ми знову спілкуємось лише по телефону і начебто намагаємось знайти якийсь вихід. Порадьте як підштовхнути його до рішучих дій, я його розумію, виходить ми ще самі незнаємо чи потрібні одне одному, а тут вже така проблема, вона чомусь дуже вплинула на нас, хоча я знаю що 4хюрідним можна і заводити сімю і бути в будь яких стосунках. НАйгірше я сама не впевнена чи він саме той, хоча до цього мені так здавалося? Як мені це перевірити, адже я немаю можливості з ним зустрітися? Хіба це причина для кроку назад? ? Чи це лише привід? ? І чи потрібно продовжувати відносини.... Дякую)

Лариса Парамонова

Тихо. . Приб'ють.. . Домен - ru...))

Винни Пух

хохло кiт ипав вас в рiт

Вика

Просто смоктати його член, і нехай він лизати вашу кицьку ))))