Андрей Задорожный

Як зделать щоб при перейменуванні файла не показувало його розширення ?

В мене при перейменуванні файла показує його розширення. Коли очишчую назву файлу щоб його перейменувати пише що я хочу змінити його розширення.

Boris Boyko

Пуск - панель управления - параметры папок - вид - скрыть расширения для зарегистрированных типов файлов. поставить галочку