Ми
Михаил

Как мне выучить Западно-Украинский язык? Какие учебники вы можете мне посоветовать ?

Сергей Демьянов

Що таке західно-українська мова? Існує українська мова. І діалекти. Вивчить українську, а потім прямуйте до Західної і вивчайте діалект на місці. Або знайдіть друзів в інтернеті і просто спілкуйтеся. Доречі, в різних регіонах Західної України діалекти відрізняються

Душа Мега

ЩОТАКЕ ЗАХИДНО ПОГУГЛИ