Михаил Поборуев

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка де можна знайти якісний футбольний інвентар. Дякую)

Підкажіть будь-ласка де можна знайти якісний футбольний інвентар. Дякую)

Maral

в інтернет магазині footballki.in.ua якісні форми по приємливим цінам. Доприкладу футбольні форми сезону 12/13 всього по 179 грн, а на старі сезони взагалі діє знижка - там ціна 99 грн + великий вибір мячів та іншої футбольної атрибутики!