Настя Кривова

Какие есть класные рок групы ( новые и старые )?

Иван Елисеев

three days grace, staind, 12 stones, breaking benjamin, seether, flyleaf,

Елена Басманова

Nirvana, the Doors, Garbage, the Bad Seeds, Muse, Radiohead, Shocking Blue, the White Stripes, the Stooges, Toy Dolls

Алексей Буканов

Ария, Агата Кристи, Король и Шут, Эпидемия (если метал считать за рок)
Новые.. . "Альтернатива" считается? Если да, то Психея, Птвп, Robots Don't Cry, Bullet For My Valentine, High and migty color