Ег
Егор

Підібрати з довідки конденсатор

номеру в журналі(я по списку 2-й) помноженому на число 30 та якщо діюче значення напруги складає 25 Вольт. Привести його повне позначення та вказати, що повинно бути написано на корпусі конденсатора

Де
Денис

моя твоя не понимать

Евгений

Язык понимаю, но вопрос изковеркан до неузнаваемости. Какой журнал, какой список и при чем здесь конденсатор?.