Марина Тулина

Катан Кридить га телефон оса болади билсела жавоб йозворила

Сергей Елисеев

Значить так, хлопче. Береш у правницю слухавку, лівою тискаешь на кнопочки та кажешь тій особі, що відповіла: Ах ти ж паскудо непричепуреное! Де ти діла мої шкарпетки та панчохи?! Та я тебе, курко на краватці через кватирку на свіже повітря догори ногами висуну!!!.

И будет тебе, брат, полная йозворилла....Если выживешь... ))