Алёна Ли

Напишите текст на англ. пожалуйсто: ) Нужно написать текст опис внешности друга. Спасибо наперед:)

Лёнушка

My friend Dave is very kind. He is 15 years old. He has got brown short straight hair, green eyes and light-brown skin. He is handsome, slim and tall with delicate features. He's also got broad shoulders and moustache, it makes him very sexy. Dave is medium- height and well-build. It is all about my friend Dave;)