Сергей Сергеевич

твір "Кайдашеві звички" в сучасному житті. (І.Нечуй-Левицький "Кайдашева сім*я")

Shurik Vohidov

Да скільки завгодно й на практично - на кожному кроці: діти виростають, одружуються, заводять своїх дітей, не знаходять спільної мови з батьками і тому не можуть співіснувать на спільній жилплощі (конфликт поколінь), врешті-решт - усувають батьків з дороги, брати з братами ділять батьківське майно, сусіди конфликтують один з одним через те, що не можуть розмежувати землю, чи щось інше поділити мирним шляхом й пойти одне одному назустріч, коли трапляються якись побутові непорозуміння - це вічні життєві ситуації, яки не залежать від часу і міста дії.