Кристюша

Твір-роздум на тему: "Двомовнічть потрібна Україні чи ні?". "

Лариса Коршунова

Моя думка - ні.
В Україні мешкає багато національностей.
Щоб усіх вдовольнити, треба тоді вводити 5-ти, 10-ти. 20-ти й таке інше мовність.
Як що в деяких регіонах перевага надається російській мові, то в багатьох інших регіонах - це може бути зовсім інша мова.
Наприклад, в світі останніх подій, Ізмаїльський район Одеської області забажав, щоб у них регіональною мовою стала молдавська мова, т. к. біля 45 % населення цього району размовляє молдавською мовою.

Дивись - Твір

Виктория Сорокина

Моя твоя не понимай! Фамилии, происшедшие от женск. евр. имени Черна : Черномырдин, Черноус, Чернышев, Чернавский, Черненко, Черновол, Чернобров, Черняховский, Черник, Чернавин...