Николай Лепёшкин

Помогите найти информацию по истории Украины

1)Суспільно політичне та культуре життя в Наддніпрянській україні 70-х 90-х років 19ст.
2)Формувння інституційної інфраструктури укр. руху в Австрійській(Австро-Угорській) монархії (народовецькі і москофілські організації).
3)Ідея національної єдності та державної незалежності України у програмних документах та діяльності західноукраїнських партій на зламі 18-19 ст.

Михаил Князьков

выкладывать текст не на русском языке это неуважение