Александр Карпухин

ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ Задачу пор микро!

Функція корисності домогосподарства описується формулою:

U (С1; С2)=С1*С2,

де С1 – споживання в поточному році;

С2 – споживання в наступному році.

Дохід домогосподаства в поточному році складає 25 тис грн, а в наступному буде складати 10 тис грн. Ставка % - 7 %. Знайдіть об’єм споживчих витрат і заощаджень домогосподарства в поточному і наступних роках.

В загальному вигляді бюджетне обмеження описується наступною формулою:

С1+С2 / (1+r) = I1+I2 / (1+r),

де С1 – споживання в поточному році,

С2 – споживання в наступному році,

І1 – дохід в поточному році,

І2 – дохід в наступному році, r – ставка %.

Якщо прийняти ціну поточного споживання за 1, то ціна споживання в наступному році складе: 1/(1+r), тобто С2:С1=1+0,07.

Заощадження розраховується як різниця між доходом та споживанням у відповідних роках.

У контрольній роботі дохід в поточному році 25(+І) тис грн, в наступному 10(+І) тис .грн., де І – номер Вашого варіанту (4) (див. таблицю вибору варіанту).

Cергей Петров

А можно без певучей украÏнской мовы?