Денис Калугин

допоможіть з відповіддю. тестове питання

Укажіть рядок, у якому всі дієслова належать до першої дієвідміни
А пливти, квапитися, збирати, сидіти
Б скрипіти, духмяніти, полоти, чекати
В радіти, хотіти, боротися, тьмяніти
Г сумувати, звикати, летіти, плекати

допоможіть з відповіддю і скажіть чому саме та відповідь що ви написали

Azamat Mamedov

До першої дієвідміни належать дієслова з особовими закінченнями: -у (-ю), -еш (-єш), е (-є), -емо (-ємо), -ете (-єте), -уть (-ють).

Цим вимогам відповідають дієслова третього рядка - В. радіти, хотіти, боротися, тьмяніти

Раді-ю, хоч-у, бор-ю-сь, тьмяні-ю - 1 особа однини, закінчення -у, -ю.

В іншіх особам перевірте, будь ласка, самі.

Inna Prusova

Я всё понял

Алёна Колесникова

The film must start in five minutes doesn't be late