Жора

У процесі дисиміляції відбулося розщеплення 12 моль.. . Скільки моль CO2 та АТФ утворилося?

У процесі дисиміляції відбулося розщеплення 12 моль глюкозі, з яких
повного кисневого розщеплення зазнала половина. Скільки моль CO2 та АТФ
утворилося?

Алексей Новиков

Ответ: 240 молей АТФ и 36 молей СО2

Схема решения приводится в ответе otvet.mail.ru/question/97704009?point=5