Дмитрий Шашков

Написати програму, яка виводить два стовпці цифр: І стовпець - цифри в діапазоні [0...16] (Мова С++)

Написати програму, яка виводить два стовпці цифр: І стовпець - цифри в
діапазоні [0...16], II стовпець - цифра 2 в степені від 0 до 16. Використати маніпулятори з бібліотеки , а також матебатичні функції з бібліотеки Мова С++

Aslan

Пиши на пошту, домовимося.

Елена Лобина

обращайся на почту