Андрей Голянд

Необхідно написати програму, яка б обчислювала середній дохід мужчин і жінок.

Необхідно написати програму, яка б обчислювала середній дохід мужчин і

жінок.

Вхідні дані: файл inFile.dat, який містить дійсні числа (доходи) , по одному числу в кожному рядку. Перед кожним числом записаний символ „М”, для доходів мужчин або „F” для доходів жінок. Цей код стоїть в першій позиції у кожному рядку вводу і відділяється від значення доходу пробілом. Результати виводу: еходрук вхідних даних, кількість жінок і їх середній дохід, кількість мужчин і їх середній дохід.

на с++

Андрей Калинин

ну так пиши. . чо за хохляцкая натура. все нахаляву. .
за газ бабки где? суки..

Вл
Владислав

Что, еще и переводить все это непонятное нужно на русский язык?
Тут русскоязычный домен, в зоне RU. Так что и изъясняйся на русском.

Yula Bobrovskaya

Take the code in notepad and write

Таня Хиль

ждёшь ответа на украинском?

Дмитрий

по-русски пиши и не выヨビвайся