Александр Березин

Помогите решить задачу на JavaScript

Напишіть сценарій, у якому користувач
уводить значення радіуса окружності в основі
якого розраховуються й виводяться в текст документа HTML діаметр, довжина
окружності й площа окружності за вибором користувача. Як число p використовуйте число 3.14159. Зауваження: ви можете
використовувати визначену константу Math.PI, у якій зберігається
значення числа p. У цій константі число p приводиться з більшою
точністю, ніж 3.14159. Об'єкт Math є вбудованим об'єктом JavaScript, що використовується
при проведенні математичних обчислень. Використовуйте наступні формули: діаметр
= 2r, довжина окружності = 2?r, площа кругу = ?r2, де r — радіус окружності.

Роман Данилов

нифига непонятно на этом хохлятском
...