Тома Калимулина

Можно ли матери в 50 лет выйти на пенсию, и вообще какие условия выхода на пенсию (В Украине)?

Ребенок- инвалид 3 группы, оформили инвалидность в 8 лет, маме ребенка 50 лет.

Александр Беляев

Так, можна, але в пенсійному відділі вимагають довідку ЛКК що інвалідність настала до 6 років, тобто діагноз було встановлено до 6 років, за яким дитина мала право на інвалідність