Татьяна Конева

Нигде не могу найти на сколько же он Ватт.

Нигде не могу найти на сколько же он Ватт. Я имею ввиду West Bend Tem4500W 4 Slice Wide Egg & Muffin Toaster.

Алексей Сошин

Included meat tray allows for heating of pre-cooked meats, tomato or pineapple slices to accompany toast or sandwiches. 1800 watts, 120 volts, AC only. TEM4500W - Egg & Muffin Toaster. Instruction Manual.

Сергей Сударев

4500W
Возможно)))