Ли
Литвинов

Помогите написать программу на С

Задано дві матриці А={aij} розмірності n?n і B={bij} розмірності m?g. Для кожної з них відсортувати другий і третій стовпчики та елементи рядка, який містить найбільший елемент матриці, збільшити на значення діагонального елемента.

Максим Фирсов

într-adevăr greu să scrie în limba rusă?

Не всегда задание по-русски звучит корректно, а уж если его пытаются привести на другом языке, то и толкований перевода может быть несколько.

Аннет К

Давайте я Вам краще допоможу з переведенням на російську, раз це для Вас так тяжко:

"Заданы две матрицы A и B размерностями n и m соответственно. Для каждой из них отсортировать второй и третий столбцы и елементы строки, которые имеют наибольший элемент матрицы, увеличить на значение диагонального элемента".

"n?n" та "m?g" - візьміть маркера та намалюйте це на лобі у викладача, нехай отакої нісенітниці більше студентам не дає.