Антон Винокуров

помогите пожалуйста

На розгляд
представлено проект будівництва виробничої бази дорожньо-будівельного тресту.
Кошторисна вартість будівництва бази запланована в розмірі 35 млн. грн; річна
вартість продукції та послуг бази у відпускних цінах – 60 млн. грн; річна
собівартість продукції бази 54 млн. грн; ЕН = 0,12. Визначте ефективність
капітальних вкладень, строк окупності та зробіть висновок про доцільність
будівництва виробничої бази тресту.

Вадим Климов

Что зря. Пиши на русском!!!