Алексей Шерстюк

Решите задачу

На підприємстві обсяг реалізованої продукції за звітний рік становив 2715 тис. грн. , середньорічна вартість основних засобів – 785 тис. грн. Наступного року обсяг реалізації збільшиться на 20%, а середньорічна вартість основних засобів – на 9%. Визначити, як зміниться рівень фондовіддачі в наступному році порівняно зі звітним.

Сергей Николаевский

Объем реализованной продукции поделите на среднегодовую стоимость ОПФ для прошлого и отчетного периодов. Результат прошлого возьмите за базу 100%, найдите изменение в отчетном.