Зинаида Новикова

Украинцы, неужели теперь Ющенко будет агитировать за Януковича на ближ. през. выборах?

Лена Мишукова

Ющенко не слышно, он в политической могиле.

Елена Гальцева

свободу юльке ..без нее и украина не украина

Манас Абдиев

Ющенко агитирует пчел, на производство меда) а не президента! Кроме шуток, он выводит пчел на мировой уровень)

Роман

Оба балбесы !!

Елена Коротеева

Он ни за кого не агитирует, только сам за себя.
Колишній президент України Віктор Ющенко планує на виборах "забрати голоси" тої частини виборців, котра поділяє його погляди на національне відродження, свободу, демократію, економіку та євроінтеграцію. При цьому політик фактично відмовився відповідати на питання, як він планує боротися за симпатії електорату. "Наша мета – це забрати голоси ваші, українців, виборців", - зазначив екс-президент. Він наголосив, що шукає однодумців серед тих, хто прагне бачити українців консолідованою європейською нацією. "Національне роздроблення, національна дезінтеграція лікується новою національною політикою, яку я проводив, і яка сьогодні, переконаний, є альфою того курсу, з якого повинна починати Україна", - наголосив Ющенко.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/vybory_2012/yuschenko-nazvav-svoyeyu-metoyu-na-viborah-zabrati-golosi-ukrayinciv.html

Irina Dimkova

Vam bu ego v prezidentu,glyadish i Rossiya bula bu dlya rysskix!

Влад

Не лез бы в президенты-украинские пчёлы лет 5 назад были бы лучшие в мире

Марина Васильева

"Мой украинский бедный брат, в неразберихе неповинный! На ваш предвыборный расклад гляжу с сочувственною миной. Вы на опаснейшей черте. Уже пора прорваться гною. "
(Д. Быков)