Наталья Джепко

Помогите придумать Prediction.Маленькое сочинение (5-6 строчек) на английском языке предположения о будущем.

Светлана Быличкина

I think we will not need to learn to drive in future. Cars will be driving themselves. Navigators and self-parking are already a reality. They will be the base for self-driving cars in the future. All we will need to do is to get into the car and program our final destination, then press "GO" button.