Яна Ермолович

помогите решить задачу

За участь у студентському страйку студента Іваненка було викликано для дачі
пояснень до деканату, де його запитали, чи є він членом політичної партії
“Салют”. Студент відповідати відмовився, мотивуючи тим, що вказана партія
офіційно зареєстрована, а тому не належить до організацій антиконституційного
спрямування. Тоді декан пояснив, що студента просили відповісти на запитання
виключно з метою складання офіційної звітності на підставі єдиних форм,
затверджених у даному навчальному закладі. Він показав студентові бланк, в
якому дійсно була графа про партійну належність студентів?

Юлия

я в 5 классе и я решаю задачи 7 8 класса я скоро перескачу сразу в 9, учись у меня отличница и очень редко в табеле у меня 10 а так 11 и 12

Людмила Климанова

альбина бред написала.. так что соси хохлушка