Виктор Витальевич

Помогите пожалуйста перевести на французский язык! Очень нужна помошь! В долгу не останусь!

У МЗС нічого не знають про українську зброю в Сирії
Україна не постачала зброю до Сирії, заявляють в Міністерстві закордонних справ України.
"Україна не здійснювала і не здійснює поставки таких товарів до Сирії", - заявив прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров на брифінгу у вівторок. - "Україна суворо дотримується своїх міжнародних зобов'язань у сфері передачі товарів військового призначення".
У МЗС додали, що інформація про міжнародну передачу цих товарів передається ООН і її можна подивитися на веб-сторінці реєстру звичайних озброєнь цієї організації
"За інформацією МЗС, в 2010 році в повній відповідності з міжнародними вимогами і національними процедурами був підписаний контракт на постачання товарів військового призначення для потреб Міноборони Саудівської Аравії", - зазначив він.
Для більш детальної інформації про реалізацію цього контракту в МЗС порадили звернутися в службу експортного контролю України, в компетенції якої питання державного експортного контролю.
Згідно з повідомленням російської служби Бі-Бі-Сі у вівторок, у ході її розслідування на базі сирійських повстанців у місті Алеппо було виявлено кілька ящиків із зброєю, що призначалися Саудівській Аравії. В якості виробника був зазначений Луганський патронний завод.

Mesut Ay?n

Le ministere des affaires etrangeres ne connaissent rien des armes ukrainiennes en Syrie
Ukraine a offert pas les armes a la Syrie, un Etat dans le ministere des affaires etrangeres de l'Ukraine.
« L'Ukraine n'est pas exerce et delivre ces marchandises vers la Syrie, » a declare le porte-parole de ministere des affaires etrangeres Oleksandr Dikusarov lors d'une conference de presse mardi. -« Ukraine strictement respecte ses obligations internationales dans le domaine du transfert des marchandises a des fins militaires. »
Le ministere a ajoute que les informations sur les transferts internationaux de ces marchandises sont transferees a l'ONU, et il peut regarder la page Web du registre des armes classiques de l'Organisation
"Selon les informations de ministere, en 2010, en pleine conformite avec les exigences internationales et des procedures nationales a ete signe un contrat pour la fourniture de marchandises a des fins militaires pour les besoins de la defense de l'Arabie saoudite," dit-il.
Pour plus d'informations sur l'execution du present contrat du ministere sont conseille de contacter le service de controle des exportations de l'Ukraine, la competence dont la question de l'etat controle des exportations.
Selon le rapport, service russe Bi-bi-SI mardi, dans le cadre de son enquete sur la base des insurges dans la ville syrienne d'Alep a ete decouvert que plusieurs boites d'armes signifiait Arabie saoudite. Que le fabricant a indique usine de munitions de Lugansk.