Кристина Огня

помогите написать английский текст русскими буквами

my name is Jane I am 19 years old I live in Kurgan . zodiac sign is Scorpio . 'm a first year student of the law faculty . after graduating from the University I want to work in the profession . I like sport but himself temporarily until I did . enjoy spending time with friends . a walk in the forest, and much more . like watching Comedy movies and TV series have a dream to travel to the us and Europe . I live with her little brother and Granny . now briefly about me

Вадик Павленко

Май нейм ис

Юлия Зарицкая

Меня зовут Джейн. Мне 19 лет я живу в Кургане. знак зодиака Скорпион. 'м студент первого курса юридического факультета. после окончания университета я хочу работать в этой профессии. Мне нравится спорт, но сам временно, пока я не сделал. очень нравится проводить время с друзьями. гулять в лесу, и многое другое. как смотреть комедии фильмы и сериалы есть мечта поехать в нас и в Европе. Я живу со своим младшим братом и бабушкой. кратко обо мне

Наталья Сенчишина

Май нейм из Джейн. Ай эм найнтин еа: с олд ай лив ин Курган. Зодиак сайн из скорпио. Айм э фёст еа: стадент оф зэ лоу факоути. Афтэ грэдьюэ: тинг фром зэ юнивё:сити ай вонт ту во: ркин зэ профешн. ай лайк спо: т бат химселф тэмпорэрили антил ай дид. Энджой спендин: тайм виз френдс, а во: лк ин зэ форест анд мач мо: . лайк во: чин: камеди мувис анд тиви сериес хэв а дрим ту трэвэл ту зе аз анд еи: роп. ай лив виз хё: литл бразэ: энд грэнни. нау бриэфли эбаут ми.