Станислав Лукшанов

Помогите, пожалуйста написать английский текст русскими буквами

You have a date to celebrateWhich comes but once a yearAnd so today we'd like to sayFrom all of us to you:Happy birthday!Happy birthday!Happy birthday to you!

Алексей Поляруш

Нщг рфму ф вфеу ещ судуикфеуЦршср сщьуы иге щтсу ф нуфкФтв ыщ ещвфн цу'в дшлу ещ ыфнАкщь фдд ща гы ещ нщг: Рфззн ишкервфн! Рфззн ишкервфн!

Артур Исаков

Ю хэв э дэйт ту сэлебрЭйт
Уич камз бат уанс э йэ
Энд соу тудЭй уид лайк ту сэй
Фром ол оф ас ту ю
Хэппи бёсдэй Хэппи бёсдэй
Хэппи бёсдэй ту ю