Вячеслав Веселов

задача по помогите пожалуйста, если не тяжело напишите формулу, обющего вида и выведенную

1.Космічна ракета віддаляється від спостерігача зі швидкістю ? = 0,90 с. На ракеті встановлена гармата. Яку швидкість u відносно ракети треба надати снаряду, щоб він наближався до спостерігача зі швидкістю 0,50 с?

Дмитрий Фатеев

0.9*c = (0.5*c +v)/(1+0.5c*v/c^2)
Ответ v =0 .73*c