Борис Ежов

Предскажите будут ли они вместе по дате Парень: 07.07.97 Девушка: 28.08.02 Сколько будут? Серьёзные отношения?

Катюня

Будете общаться, возможны хорошие отношения

Sa
Sajidam

Сумісність по знаках
Це союз двох скарбничок. Їх охоплює бажання тягнути все в нірку, тож на другу половину життя вони матимуть великі заощадження. Обоє не здатні до марнотратства. Рак, імовірніше, зароблятиме гроші, а Діва їх підраховуватиме й контролюватиме сімейний бюджет.
Сумісність по стихіях

Вода гостро переживає відокремленість і слабку емоційну прихильність Землі. Попервах у молодого подружжя це спричиняє конфлікти. З роками партнери пристосовуються і звикають одне до одного, чітко налагоджується ведення домашнього господарства, проте все одно лишаються труднощі в емоційній та сексуальній сферах. Часто ревнощі і непрощенні образи стають постійним тлом стосунків. Потрібно більше довіри у стосунках подружжя. Чоловікові порада - пам'ятати, що дружина лише зовні стримана, а внутрішньо вона не менш чуттєва, ніж він. І схильна довго переживати неприємні події. Тож дорікати їй за надмірну холодність несправедливо. Жінці бажано навчитися відвертіше виявляти свої почуття, якщо це так подобається її емоційному чоловікові.

Сумісність по числах народження

У перспективі досить міцний і стабільний союз. Але головна риса такого поєднання - надмірна консервативність.

Сумісність по тваринах

Бикові не завжди легко пристосуватися до темпераменту та примх Коня; Кінь, захоплений цікавою ідеєю, може стрімголов кинутися вперед, тоді як Бик обмірковуватиме найкращий варіант дій. Невгамовність Коня згодом почне дратувати Бика, якому потрібен час для обмірковування та планування. Але якщо Бик побажає піти на компроміс і сприйме незвичайні ідеї Коня, то зможе стати учасником цікавих і ризикованих пригод. Бик пропонує спокій і підтримку, Кінь не може чекати від нього палких романтичних зізнань, тому йому не слід ображатися, коли Бик радить йому поводитися розумно.