Ан
Анна

в мене Opel Astra F 1997 року 1.7TD проблема з генератором

коли виключаєш зажиганиє лампочка на зарядку горит коли включаєш зажиганіє лампочка тухне але генератор не дає зарядки на акамулятор що це може бути

Борис Тарханов

Хрін знає щось з електрикою, може замок запалювання голову дрочит гдето коротке замикання, треба косу дивитися від генератора.

Инга Данилова

Якщо лампочка тухне значть більш всього діодний міст цілий. Тоді на заведену візьми викрутку і торкнись до задка генератора якщо примагнітиться то і якір цілий. І залишається обмотка ротора і шоколадка - потім вскриття покаже.