Алексей Коннов

пиндосы украинцам подлизнули?) силой не взяли, за деньги не купили, печеньками не отравили? "сладкой улыбкой" приманить? +

ковриком расстелиться у ног)))) лишь бы схавать лакомый кусочек!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NC-Hg23i26M

прямо не пиндосы а лиса и виноград.

Дмитрий Полынников

Більше ніж кацапня ніхто не лізе в Україну! .
Що мені твої піндоси? .

Головне щоб кацапні всілякої українофобської не було.

ЗАЇБАЛИ ВЖЕ! !

І пздять. . і пиздять. . ЩО НЕМА БІЛЬШ про що говорити москальні ніж про УКРАЇНУ? ? Не можете жити без України чи що??..Додіки. . якісь пришелепкуваті..

Що не питання. . Україна. . Україна. . козли москальскі!..

Йдіть своєю дорогою.

Та подалі..

пс. egor tolstoy, пішло ти в сраку!