Анютик Балакирева

Есть какой-то подобный проект украинский или хотя бы международный (типо ютуба и т. п. ) где нет этой украинофобской кацап

КАЦАПНИ?..

Заебали их высеры.

Лучше нам всем - украинцам съебаться отсюда. Пускай сами сидят.

И рейтинг у антиукраинского сайта снизится.

Кирилл А, засунь свой транш себе в задницу. янукович его брал, а не я. А я за него никогда не голосовал и не поддерживал.

И ничё я у тебя - кацапни кусок, не крал.

И на заметку. . тебе кацапопитеку.

Україна — промислово-аграрна країна. Вона є одним з провідних експортерів деяких видів сільськогосподарської продукції і продовольства.

Народно-господарський комплекс країни включає такі види промисловості як важкемашинобудування, чорна та кольорова металургія, суднобудування, автомобілебудування, авіабудування, виробництво техніки, обладнання для електростанцій, нафтогазової та хімічної промисловості.

Україна є потужним виробником та експортером електроенергії. Налагоджено виробництво ракетоносіїв, супутників та обладнання для дослідження космосу. Україна є значним виробником зброї — танків, військово-транспортних літаків, зенітно-ракетних комплексів, оптичного обладнання.

Учи мой язык, как я твой засратый выучил, недочеловека кусок.

Влад Кравченко

Ни чё у вас нет, окромя сала, горилки и наших, украденных из нашего кармана, траншей, которые вы и проедите, в момент....