Аня

Революція починається?

Шановний пане Тягнибок пообіцяв, виступаючи на Майдані, що російські жителі України скоро будуть вважатися "негромадянами" - з позбавленням їх громадянських і соціальних прав. Ті ж русскік, які захочуть записатися українцями - вони повинні будуть протягом 4 місяців від подачі заяви здати письмові та усні іспити українською мовою. Російська мова поностью буде заборонений до застосування не тільки в побуті але і в домашніх умовах. Ті, хто не буде дотримуватися цей закон - їх штрафуватимуть. А за багаторазові порушення-конфісковувати майно, виселяти з житла, поміщати в спеціальні табори і, навіть - виставляти з країни без права повернення.. . А пан Ярош заявив, що національно-визвольна революція великого українського народу тільки починається! І закінчиться вона, коли Київський майдан ...прийде в Московський Кремль, як переможець! ..Слава Україні! Слава Нації!

Виктория

Революция уже свершалась, началась гражданская война... читайте историю внимательно ...она увы повторяется...

Евгений

То есть вместо того, чтобы сплотить Восток и Запад, русских будут гнать, понятно

Альфия

Бля, по русски написать никак? Или ты плохо в школе учился и только по-деревенски писать умеешь?