Doniyor Uz

Я тільки цитував ...-так буде?

Шановний пане Тягнибок пообіцяв, виступаючи на Майдані, що російські жителі України скоро будуть вважатися "негромадянами" - з позбавленням їх громадянських і соціальних прав. Ті ж русскік, які захочуть записатися українцями - вони повинні будуть протягом 4 місяців від подачі заяви здати письмові та усні іспити українською мовою. Російська мова поностью буде заборонений до застосування не тільки в побуті але і в домашніх умовах. Ті, хто не буде дотримуватися цей закон - їх штрафуватимуть. А за багаторазові порушення-конфісковувати майно, виселяти з житла, поміщати в спеціальні табори і, навіть - виставляти з країни без права повернення. . .А пан Ярош заявив, що національно-визвольна революція великого українського народу тільки починається! І закінчиться вона, коли Київський майдан ...прийде в Московський Кремль, як переможець! ..Слава Україні! Слава Нації!

Sex

Чую его же первого и признают "негромадянином", т. к. он не умеет по-украински писать и говорить грамотно. Вброс журналистов, а если же это правда - то "революция" закончится вводом российских войск и большим толстым русским **** в жопе нациков. А возможно ещё одним в рот от США и Запада, ибо "не демократично".

Де
Денис

пиздабол )),самому не смешно ? )

Ярослава

Я ше вас не ибав, прыйде время.

Ил
Ильвир

если это украинский язык то почему там присутствует немецкие буквы

Ек
Екатерина

Палата номер шесть на выезде

Ле
Лейсан

Ну, что ты пургу гонишь? Половина Майдана - русскоязычные!

Султанай

Жители чего? Одному (Ярошу) нужен череп Яныка а тебе чего?