S*
Sandro *******

Скажіть, будь ласка, скільки ГРИВЕНЬ буде коштувати хом"як, клітка, колесо та все інше ( тільки основне ) в Черкассах

Через неділю піду купляти джунгарика та все для нього. Хом"яка віддають за 15 гривень, клітка середніх ромірів ( ? гривень ), колесо.... Чи не могли б підсказати ви мені скільки це буде коштуваби гривень, а не рублів.

Юл
Юлия

ну хомяк 15-25 гривень) * колесо десь 8 гривень ну і клітка 50-60гривень) думаю до 90 гривень вкладешся) *